Pobede Doline Poleta i Uniree porazi Spartaka Pobede Slavije i Vojvodine

U trećem kolu Prve južnobanatske lige je 31. avgusta Dolina iz Padine pobedila Partizan u Uljmi sa 2:0.  Dan kasnije, 1. septembra je u Pavlišu Polet iz Idvora pobedio Crvenu zvezdu sa 1:0, dok je Spartak 1911 iz Debeljače izgubio od Partizana u Gaju 2:4.

   

    Dolina iz Padine je peta sa šest, Polet sedmi a Spartak 1911 osmi sa istim brojem bodova – četiri.
Osmog septembra u 16. časova i 30. minuta sastaju se: u Padini peta Dolina protiv trećeplasiranog Radničkog iz Kovina, u Debeljači Spartak protiv Radničkog iz Barande a u Idvoru Polet protiv Partizana iz Gaja.

    U prvom kolu Druge južnobanatske lige Zapad grupa Sever je u Kovačici Slavija izgubila od Mundiala sa 0:2, Unirea je u Uzdinu pobedila Tempo iz Sefkerina sa 6:0, Vojvodina u Crepaji izgubila od Jedinstva Stević iz Kačareva sa 2:4, dok je Pobeda iz Samoša poražena u Vojlovici od Vojlovice 2018 sa 0:4.

    Unirea je prva sa tri osvojena boda a bez bodova su šesta Vojvodina, osma Slavija i deveta Pobeda.
Osmog septembra takođe u 16. časova i 30. minuta sastaju se u Pančevu Mundial – Pobeda, u Kovačici je na programu opštinski derbi između Slavije i Uniree a uOpovu Omladinac 1927 dočekuje Vojvodinu.
                                                                                                                                                              J. Šp.   

Radio Televizija Opštine Kovačica

Learn More →

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *