Sedam medalja za Dolinu u Koceljevi

Karate klub Dolina iz Padine učetvovala je ove godine na tri takmičenja Lige šampiona. Sistem takmičenja je takav da se sabiraju svi bodovi na sva tri turnira ali se medalja samo u finalu.

Prvo takmičenje održano je krajem februara u Ćićevcu, drugi turnir 10. marta u Trsteniku, da bi finale održano u Koceljevi 21. aprila.

Požrtvovani takmičari Doline su osvojili četiri zlatne, dve srebrne i jednu bronzanu medalju.

Kristijan Slivka osvojio je dva prva mesta u disciplini kata i disciplini borba u konkurenciji takmičara do 11. godina.

Dejan Mumunović osvojio je zlato u disciplini kata karatista do osam godina. Srebro je pripalo Renatu Nosalju u disciplini kata do sedam godina, a bronza Vlastimiru Cicki u disciplini kata 10.godina.

Na korak od medalje bi je Samuel Hrćan i osvojio je četvrto mesto.
Zlatnu seniorsku medalju osvaja Daniela Konček u disciplini kata  a srebro Mario Boboš.

Uprava Doline je izuzetno zadovoljna postignutim rezultatima.