Kuglaški rezultati

U 17. kolu Prve lige Srbije grupa Vojvodina je Slavija u Kovačici savladala Petrovaradin 7:1. Kovačičani su već obezbedili opstanak u elitnom rangu takmičenja, nalaze se na petom mestu sa 16 bodova. U 18. kolu 31. marta putuju u Zrenjanin na megdan Kristalu.

Odigrano je i 13. kolo Prve lige Srbije grupa Vojvodina za kuglašice Bačka je u Novom Sadu savladala Slaviju iz Kovačice 7:1, dok je Spartak bio slobodan. Slavija je šesta sa četiri boda a Spartak sedmi bez osvojenog boda. Tridesetog marta se u Kovačici sa početkom u 16. časova u opštinskom derbiju sastaju Slavija i Spartak iz Debeljače.  

U 19. kolu Prve vojvođanske lige je Spartak u Debeljači savladao Železničar iz Inđije sa 6:2, dok je dolina u Padini pobedila Vrbas sa 7:1. Spartak je prvi sa 29 bodova, Dolina jedanaesta sa 13 bodova. U nedelju 31. maja putuju crveno-beli iz Debeljače u Staroj Moravici protiv Slobode a Dolina igra istog dana u Bačkoj Topoli protiv Eđšega.

Radio Televizija Opštine Kovačica

Learn More →

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *