Srednjoškolci ambasadori škole – Pridruži nam se i ti!

Gimnazija Mihajlo Pupin pokrenula je projekat Pridruži nam se i ti!  

Kako je ranije rečeno, Gimnazija Mihajlo Pupin redovno radi na poboljšanju uslova obrazovanja u svojoj ustanovi. 

Ovoga puta Gimnazija Mihajlo Pupin napravila je korak dalje i pokrenula projekat Pridruži nam se i ti!

Projekat ima za cilj da promoviše rad ove obrazovne ustanove, odnosno, da se učenici upoznaju sa svim apektima obrazovanja u gimnaziji naše opštine. 

Pored svih dostupnih informacija koje učenici mogu naći na sajtu gimnazije, sada su sve informacije dostupne i na Instagram profilu gimnazijamihajlopupin i na zvaničnoj Fejsbuk stranici. U izradi je 

Učenici Gimnazije Mihajlo Pupin učestvovali su u projektu i kao ambasadori škole govorili o svim prednostima koje donosi školovanje u kovačičkoj gimnaziji.

Ove godine Gimnazija upisuje po 30 učenika u okviru opšteg smera na srpskom i na slovačkom, i dodatnih 30 mesta za tehničare inforacionih tehnologija.

 

Radio Televizija Opštine Kovačica

Learn More →

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *