Naši klubovi dele drugo mesto

Pin It

Posle završenog jesenjeg dela prvenstva Treće lige Srbije grupa Južni Banat rukometaši Omladinskog rukometnog kluba Crepaja i Rukometnog kluba Unirea iz Uzdina dele  drugu poziciju na tabeli sa osvojenih devet bodova. Oba naša kluba imaju po četiri pobede i po jedan remi i poraz. Crepaja ima gol razliku plus 28, 168 datih i 140 primljenih golova. Unirea ima osam golova slabiju gol razliku od Crepaje – plus 20, tačnije dala je 164 a primila 144 gola. Prvo Dolovo ima samo bod više od Crepaje i Uzdina – deset bodova.

U poslednjem sedmom jesenjem kolu je Crepaja bila slobodna a meč Uniree u Glogonju protiv istoimene ekipe koji je prekinut registrovan je službenim rezultatom 10:0 u korist Uniree. Uzdinci su odigrali i zaostalu utamicu u Vladimirovcu protiv istoimene ekipe i pobedili rezultatom 35:24.

Već na startu prvog prolećnog kola lider na tabeli Dolovo dočekuje Unireu, dok Crepaja putuje u Deliblato na megdan Omladincu.

MALI OGLASI

POLITIKA


Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/okoinfor/public_html/rtvok/plugins/system/helix3/core/classes/Minifier.php on line 227