Pobeda Doline, remi Spartaka, poraz Poleta

Pin It

 


U drugom kolu Prve južnobanatske lige Dolina je u Padini pobedila Hajdučicu sa 5:3, Spartak 1911 je u Debeljači remizirao sa Crvenom zvezdom iz Pavliša 3:3, dok je Polet u Idvoru izgubio od BAK-a iz Bele Crkve sa 1:2.


    Spartak je peti sa četiri, Dolina šesta sa tri boda. Polet je četrnaesti sa jednim bodom.
Dolina već u subotu 31. avgusta putuje u Uljmu na megdan Partizanu. Rival Poleta1. septembra  u Pavlišu je Crvena zvezda, dok Spartak 1911 istog dana putuje u Gaj na meč protiv drugog Partizana u Prvoj južnobanatskoj ligi.

Prvog septembra u 16. časova i 30. minuta su na programu i utakmice prvog kola Druge južnobanatske lige a sastaju se od naših klubova: u Kovačici Slavija protiv Mundiala iz Pančeva, u Uzdinu Unirea i Tempo iz Sefkerina, u Crepaji Vojvodina i Jedinstvo Stević iz Kačareva a u Vojlovici protiv Vojlovice 2018 godine igra naša Pobeda iz Samoša, koja od naših klubova i jedina gostuje.

 

POLITIKA