Naši klubovi dele drugo mesto

Posle završenog jesenjeg dela prvenstva Treće lige Srbije grupa Južni Banat rukometaši Omladinskog rukometnog kluba Crepaja i Rukometnog kluba Unirea iz Uzdina dele  drugu poziciju na tabeli sa osvojenih devet bodova. Oba naša kluba imaju po četiri pobede i po jedan remi i poraz. Crepaja ima gol razliku plus 28, 168 datih i 140 primljenih golova. Unirea ima osam golova slabiju gol razliku od Crepaje – plus 20, tačnije dala je 164 a primila 144 gola. Prvo Dolovo ima samo bod više od Crepaje i Uzdina – deset bodova.

U poslednjem sedmom jesenjem kolu je Crepaja bila slobodna a meč Uniree u Glogonju protiv istoimene ekipe koji je prekinut registrovan je službenim rezultatom 10:0 u korist Uniree. Uzdinci su odigrali i zaostalu utamicu u Vladimirovcu protiv istoimene ekipe i pobedili rezultatom 35:24.

Već na startu prvog prolećnog kola lider na tabeli Dolovo dočekuje Unireu, dok Crepaja putuje u Deliblato na megdan Omladincu.

Radio Televizija Opštine Kovačica

Learn More →

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *