Spartak pobedio u gostima, Crepaja izgubila od Slavije

U 13. kolu Prve lige Srbije grupa Sever su rukometašice Spartaka iz Debejače savladale u Srpskoj Crnji Mladost 33:23. 

Posle nove pobede su crveno-bele na drugoj poziciji na tabeli sa 16 osvojenih bodova iz devet odigranih mečeva. Imaju osam pobeda i jedan poraz, uz četrvti ligaški napad, drugu odbranu i drugu gol razliku, plus 90. 

Spartanke naredni meč igraju u Sportskoj hali u Debeljači u subotu 3. aprila u 19. časova. Protivnik je Ravangrad iz Sombora.    

Rukometaši ORK Crepaja gostovali su u Novom Sadu. U okviru 15. kola Druge rukometne lige Srbije grupa Sever izgubili su od Slavije 20:40. 

Crepaja je deveta sa 12 osvojenih bodova, uz pet pobeda, osam poraza i dve nerešene utakmice. Rukometaši iz Crepaje imaju deveti napad u ligi, dvanaestu odbranu i jedanaestu gol razliku u odnosu na druge klubove. 

Banatski derbi 16. kola Druge lige između Crepaje i Radničkog iz Jaše Tomića igra se u nedelju 4. aprila u Sportskoj hali u Debeljači sa početkom u 16. časova.

Radio Televizija Opštine Kovačica

Learn More →

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *