Dolina uspešna na Kupu Miloša

Na Kupu Miloša je Karate klub „Dolina“ iz Padine zauzeo 9. mesto od 27 ekipa u generalnom plasmanu.

Treće ovogodišnje takmičenje održano je u Trsteniku. Takmičilo se 450 karatista iz 41 kluba.

Dolina je imala 11 takmičara u disciplinama kihon i kata, u kategorijama od šest do šesnaest godina.

Sofija Domovski je osvojila tri zlatne medalje, Leona Majdlen po jedno zlato, srbro i bronzano odličje, Danijela Cicka jednu zlatnu medalju, Ivan Kotvaš dve srebrne, Viktor Valenta i Timea Toman su zabeležili po dva četvrta mesta, Nađa Kovač dva peta mesta, Vanesa Huđec jedno četvrto mesto, Renato Nosalj jedno zlatno odličje, Samuel Hrćan je osvojio po jednu zlatnu i srebrnu medalju a Kristijan Slivka jedno bronzano odličje.

Kata tim u sastavu Cickova, Domovska i Majdlenova je bio na drugom pobedničkom postolju sa srebrnim medaljama.

Naredno takmičenje za karatiste i karatistkinje Doline je u Aleksandrovcu – prvi kvalifikacioni za prvenstvo Srbije 3. oktobra.