Pobeda Doline, porazi svih ostalih naših klubova

U trećem kolu Vojvođanske lige Istok su fudbaleri Poleta iz Idvora poraženi od Mladosti iz Omoljice sa 2:4.

Plavo-beli su trinaesti sa 1 osvojenim bodom. U narednom kolu 5. septembra su domaćini komšijskoj Vojvodini 1928 iz Perleza. Odigrano je i treće kolo u Prvoj južnobanatskoj ligi. U opštinskom derbiju je u Padini Dolina pobedila Spartak 1911 iz Debeljače sa 4:0. Dolina je šesta sa 5 bodova a Spartak jedanaesti sa tri osvojena boda. Dolina u subotu 4. septembra putuje u Kačarevu na megdan sa Jedinstvom Stević. Spartak dočekuje u Debeljači Dolovo. U drugom kolu Druge južnobanstake lige oba naša kluba su izgubila. Glogonj je kao domaćin pobedio Pobedu iz Samoša sa 4:2 a Omladinac je u Deliblatu savladao Unireu iz Uzdina sa 3:2. Unirea je peta sa 3 a Pobeda osma bez osvojenog boda. Petog septembra su naši klubovi domaćini: Pobeda protiv prvoplasiranog Radničkog iz Barande a Unirea protiv Proletera iz Mramorka. Svi mečevi u svim ligama počinju u 16. časova 30. minuta.

Radio Televizija Opštine Kovačica

Learn More →

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *