Kovid-19: U opštini Kovačica 424 osobe pozitivne na korona virus

Na teritoriji opštine Kovačica su u ovom trenutku 424 osoba pozitivne na korona virus. Prema poslednjim podacima iz kovačičke kovid ambulante najviše aktivnih slučajeva se i dalje beleži u Kovačici 138, zatim Crepaji 97, Padini 79, Debeljači 47, Uzdinu 31, Samošu 16, Idvoru 14, dok su u Putnikovu potvrđena dva slučaja.

Na bolničkom lečenju se nalazi 21 osoba iz opštine Kovačica. Danas do 13 sati u kovid ambulanti u Kovačici obavljeno je 130 pregleda, testirano je 39 osoba, a kod njih 19 je povrđeno prisustvo korona virusa. 

Od početka septembra od poslednica izazvanih kovidom 19 preminule su 24 osobe iz opštine Kovačica. Radno vreme kovid ambulante u Kovačici je od 7 do 22 sata, testiranje obavlja do 16 časova.

Radio Televizija Opštine Kovačica

Learn More →

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *