Porazi svih naših rukometnih ekipa

U derbiju kola dve prvoplasirane ekipe u šestom kolu Prve lige Srbije grupa Vojvodina je u Rumi domaća ekipa Slovena pobedila Spartak iz Debeljače sa 25:24. Rumljanke su bile bolji rival u prvom a spartanke u drugom poluvremenu. Crveno-bele imaju šest bodova, duplo manje od ubedljivo prvog Slovena. U Sportskoj hali u Debeljači je Spartak 4. novembra favorit u susretu sa Jadrnom iz Feketića.

U nedelju 29. oktobra su u Sportskoj hali u Debeljači rukometaši Crepaje bili domaćini Zrenjaninu u šestom kolu Druge lige Srbije grupa „Vojvodina“ i izgubili duel rezoltatom 23:28. Crepaja je osma sa bez bodova. U sedmom kolu je rukometašima Crepaje domaćin ekipa Radničkog iz Jaše Tomića.

Posle šestog kola Treće lige Vojvodine su rukometaši Uniree iz Uzdina na osmom mestu na tabeli sa dva osvojena boda. U pomenutom prethodnom kolu su Uzdinci izgubili od Radničkog iz Novog Sada sa 25:39. Unirea je osma sa dva osvojena boda. U novom kolu Uzdinci putuju u Bešku na megdan protiv Hajduka.

Radio Televizija Opštine Kovačica

Learn More →

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *