Kolkárske zápasy v druhý februárový víkend

Pin It

V dňoch uplynulého víkendu hrané boli ligové kolkárske zápasy 13. kola Prvej ligy Srbska, skupina Vojvodina.

Kolkári kovačickej Slávie vyhrali nad Hajdukom z Kuly 5:3 a upevnili si tak tretiu pozíciu v tabuľke. Majú teraz 18 bodov.

V ďalšom, 14. kole, ktoré je na programe 8. a 9. februára, sily si zmerajú s Radničkim v Novom Sade.

Spartak v 13. kole šťastie vyhrať nemal. Utrpel prehru vysokým výsledkom 1:7 od Jedinstva v Novom Bečeji a zostúpil na siedmu priečku.
V nedeľu, 9. februára, Debeljačania privítajú Kordun z Kljajićeva.

Druhá vojvodinská liga, ktorej členom z našej obce je Dolina, v uplynulý víkend na programe mala duely 16. kola. Kolkári z Padiny prehrali od Tikvary v Báčskej Palanke 3:5, no aj napriek tomu si držia lídrovú pozíciu v tabuľke, doteraz získali 25 bodov.

V ďalšom kole Dolina hrá s Kanjižou. Zápas sa bude hrať v nedeľu, 9. februára, na kolkárni v Padine so začiatkom o 14h.

Kolkárky Slávie 8. februára v Báčskej Topole   
   
Minulého víkendu zohrané bolo i druhé jarné kolo kolkárskych majstrovstiev Prvej ligy Srbska, skupina Vojvodina v konkurencii žien.

Kolkárky Slávie na domácej pôde utrpeli porážku od družstva Radnički LK z Kikindy. Výsledok bol 3:5 a zo štvrtého klesli na piate miesto v tabuľke.

Slávia pokračuje súťaž s ôsmimi bodmi na svojom konte. V 10. kole šampionátu Kovačičanky sa v sobotu pokúsia získať ďalšie body. Súper a hostiteľ im bude štvrtý Eđšeg z Báčskej Topoly.

 

MALI OGLASI

POLITIKA


Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/okoinfor/public_html/rtvok/plugins/system/helix3/core/classes/Minifier.php on line 227