Prva dva kola u Prvoj južnobanatskoj ligi

Pin It

Svi naši klubovi u Prvoj južnobanatskoj ligi svoje mečeve u prvom kolu  odigraće u gostima. Prvenstvo počinje Spartak 1911 iz Debeljače koji se u subotu 17. avgusta sastaje u Beloj Crkvi protiv domaćeg BAK-a. Sutradan, u nedelju 18. avgusta u Vlajkovac na megdan Jedinstvu putuje Dolina iz Padine, dok Polet iz Idvora odlazi u Jabuku gde se sastaje sa Jugoslavijom. Svi mečevi počinju u 17. časova. 

U drugom kolu, 25. avgusta, Dolina u Padini igra protiv Hajdučice, Spartak 1911 u Debeljači igra protiv Crvene zvezde iz Pavliša a Polet u Idvoru protiv BAK-a iz Bele Crkve. Utakmice počinju u 17. časova.

U trećem kolu svi naši klubovi igraju protiv Partizana i Crvene zvezde.
Treću avgustovsku utakmicu igra Dolina 31. avgusta protiv Partizana u Uljmi. Od trećeg kola dueli počinju u 16. časova i 30. minuta. U Gaju drugi Partizan 1. septembra dočekuje Spartak 1911 iz Debeljače, dok u Pavlišu na megdan Crvenoj zvezdi dolazi Polet iz Idvora.

Žreb za Drugu južnobanatsku ligu je na Starom Tamišu 8. avgusta.

MALI OGLASI

POLITIKA


Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/okoinfor/public_html/rtvok/plugins/system/helix3/core/classes/Minifier.php on line 227