Polet dvanaesti kolo pre kraja elitnog ranga, odlični i Spartak i Dolina

U Vojvođanskoj ligi Istok fudbaleri Poleta iz Idvora do kraja sezone treba da odigraju još jednu utakmicu. Trenutno je naš najbolji klub dvanaesti sa 34 osvojena boda, u poslednjih pet duela „plavo-beli“ su jednom pobedili i četiri puta poraženi.

Mladost iz Omoljice ima trenutno dva boda manje od Idvora, Omladinac FAM iz Botoša četiri, na pretposlednjem mestu na tabeli je Begej iz Žitišta sa 28 bodova a poslednje Jedinstvo Stević iz Kačareva ima 17. Sloboda u Novim Kozarcima je protivnik Idvorcima u njihovom poslednjem nastupu

druge uzastopne sezone u elitnom rangu pomenutog takmičenja, Vojvođanskoj ligi Istok. Prethodnu sezonu su završili na dvanaestom mestu na tabeli. U rangu niže, Prvoj južnobanatskoj ligi putuje Spartak iz Debeljače 11. juna u Hajdučicu na megdan poslednjeg kola protiv Hajdučice. U poslednjem 30. kolu Unirea iz Uzdina je domaćin Glogonju a istog dana Dolina je domaćin Crvenoj zvezdi iz Pavliša. Pre poslednje utakmice Spartak je treći sa 47 bolova, Dolina peta na tabeli sa 45, dok je Unirea trinaesta sa 33 osvojena boda.

Nevena Gligorijevic

Learn More →

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *