KK Dolina prekonal rekord kolkárne

V Prvej ligy Srbska skupina Vojvodina pre mužov sa naposledy hralo 13. kolo. Kolkári Slávie uhostili tím Železničar z Indije. Domáci tím vyhral výsledkom 5,5-2,5. Slávisti sú momentálne 5. v tabuľke, s 13 bodmi. KK Sparták z Debeľače hral v Apatine, kde prehral od domáceho tímu výsledkom 6 – 2. Debeľačania sú 6. s 13 bodmi. V nasledovnom, 14. kole Slávia cestuje do Nového Sadu, kde bude zápasiť s KK 13. máj a to 4. februára o 16h a KK Sparták uhostí v nedeľu 5. februára o 10h KK Banat.

V Prvej ligy Srbska skupina Vojvodina pre ženy sa naposledy hralo 9. kolo. Kolkárky Slávie hrali proti KK Eď šeg a zvíťazili výsledkom 2,5 – 5,5. Slávistky sú momentálne 2. v tabuľke, s 12 bodmi. Kolkárky Doliny odcestovali do Petrovaradínu, kde zápasili s KK Petrovaradín. Prehrali výsledkom 8-0. Padinčanky sú stále na poslednej priečky v tabuľke, bez získaných bodov. V nasledovnom, 10. kole Slávistky uhostia KK Nový Sad 1932 a to 4. februára o 16h, kým kolkárky Doliny uhostia KK Eď šeg 5. februára o 14h.

V 15. kole Prvej vojvodinskej lige kolkári Doliny privítali klub Dunav z Báčskej Palanky. Domáci tím zvíťazil výsledkom 7-1. Padinčania sú stále prvý v tabuľke s 30 bodmi a prekonali rekord kolkárne. V nasledovnom, 16. kole, Dolina cestuje do Nového Sadu, kde zmerajú sily s KK Petrovaradín a to 5. februára o 12h.

Radio Televizija Opštine Kovačica

Learn More →

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *